İbdai Medya ve Reklam Hizmetleri

E-Ticaret

E-Ticaret

Müşteri ve iş ihtiyaçlarını karşılıyoruz ve satış yapan siteler kuruyoruz . Geliştirmee-ticaret başarısını nasıl artırır?

E-ticaret işletmeleri, kullanıcı deneyimi ve gelirin el ele gittiğini bilir. Kullanıcılar alışverişi zor, yavaş veya kafa karıştırıcı bulduklarında dönüşüm sağlamazlar ve size ödeme yapılmaz.

Bu nedenle e-ticaret siteniz sizin için çok çalışmalı - işinizi düzene sokmalı ve alışverişi zahmetsiz hale getirmelidir. Ancak iyi geliştirilmiş bir site olmadan, sallantılı temeller üzerinde harika bir deneyim oluşturmaya çalışıyorsunuz.

İBDAİ MEDYA, sektördeki 12 yılı aşkın süredir, yüksek performanslı e-ticaret siteleri payımızdan fazlasını geliştirdi. Ürünleri raflarınızdan alıp alıcıların sepetine koyabilmeniz için kullanıcıların sevdiği bir deneyim sunmaya odaklanıyoruz.

Büyüleyici bir e-ticaret deneyimi ile %235 gelir artışının tohumlarını ekiyoruz. Pazara daha iyi e-ticaret getirerek Online satışın sanal mağazaların inanılmaz bir hızda büyümesine yardımcı olduk . Örnek olayı görüntüleyin
Harika e-ticaret deneyiminin temelleri Bir e-ticaret sitesi yalnızca başka bir web sitesi değildir. Yatırımınızdan güçlü bir geri dönüş sağlamak için iş açısından kritik birden fazla öğenin düzgün bir şekilde yürütülmesi gerekir. Sorunsuz bir alışveriş deneyimi. Bir e-ticaret yapısı alışverişi kolay ve güvenli hale getirmelidir. Sayfalar, tutarlı bir görünüm ve his, ilgi çekici içerik ve kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan arama işleviyle hızlı ve güvenilir bir şekilde yüklenmelidir. Doğru entegrasyonlar. İş ekosisteminizle bağlantısı kesilen statik bir site, çalışanlar için veri girişi çalışması oluşturur ve güncel olmayan bilgiler ve sınırlı özelliklerle müşterileri rahatsız eder.

Etkileşim ve kişiselleştirme. Müşteriler sitelerin, ürün önerileri, tanıtımlar ve özel, içerik açısından zengin bir deneyim gibi özelliklerle onları "hatırlamasını" bekler. Ve müşteriye dönük bir kanal olarak, en zengin e-ticaret deneyimleri, canlı sohbet gibi gerçek zamanlı desteğe hazır erişim sunar.

 

Yeni bir ajansta lastikleri mi tekmelemek?
Elde edilen sonuçların,
çözülen zorlukların ve memnun kalan müşterilerin yer aldığı kataloğumuzu keşfedin .

REFERANSLARIMIZI GÖRÜNTÜLEYİN

Bir sonraki web sitesi projeniz hakkında bizimle konuşun . E-Ticaret geliştirme sürecimiz
Sürecimiz, e-ticaret yapılarında uzun yıllar boyunca test edilmiş ve verimli bir şekilde harika siteler sunmuştur.

Teknik Keşif
Durumun değerlendirilmesi

Nerede olduğunuza ve neye ihtiyacınız olduğuna dair anlayışımızı geliştirerek başlıyoruz. Bu bilgileri teknik liderleriniz ve büyük paydaşlarınızla konuşarak ortaya çıkarıyoruz. Bu, teknoloji seçiminde bilgi sağlayacak iş gereksinimlerini saflaştırmamıza yardımcı olur.

Platform Değerlendirmesi + Öneri
Güçlü bir temel atmak

Çözüm mimarlarımız, değerlendirme ve tavsiyelere özel bir çerçeve uygulayarak teknoloji yığınınızı ihtiyaçlarınız için optimize eder.

Teknik gereksinimlerientegrasyonları ve özelleştirmeleri, ayrıca ölçeklenebilirlik, güvenlik, satıcı profili ve tabii ki maliyet gibi işlevsel olmayan faktörleri dikkate alıyoruz. E-Ticarette temel odak alanı, ön uç yığının müşterilerinizin beklediği deneyim kalitesini sunabilmesini sağlamaktır.

Tasarım + Metin Yazarlığı
Başarı için işbirliği yapmak

Uçtan uca bir e-ticaret geliştirme ajansı olarak, olağanüstü e-ticaret sitelerini düzenli olarak stratejiler, planlar, tasarlar ve yazarız. Bunu yaparken, planlama aşamasında geliştirme için hazırlanmaya başlarız, böylece tüm uzman ekibimiz sitenin nasıl inşa edileceğini önceden düşünür.

Ön ve Arka Uç Kodlama
Satmak için oluşturulmuş bir web sitesi oluşturmak

Bir e-Ticaret sitesi oluşturma, zaman çizelgesini, bütçeyi ve iş kalitesini yolunda tutmak için proje Hesap Yöneticisi ile işbirliği yapan teknik bir Proje Yöneticisi tarafından denetlenir. Waterfall veya Agile'da (Scrum metodolojisini kullanarak) projenin taleplerine göre etkin bir şekilde çalışıyoruz.

Farklı geliştirme ekiplerimiz PHP.NetJavaHTML5CSS ve Javascript gibi çok sayıda dilde becerilere sahiptir. Ayrıca bir dizi CMS ortaklığımız ve sertifikamız var, böylece korkmadan veya iyilik yapmadan bir CMS önerisinde bulunabilir ve derlemeyi düzgün şekilde tamamlayabiliriz.

100'den fazla kontrol noktasından geçiyor

Siteyi kurduktan sonra kırmaya çalışıyoruz. Uzman SOLİD ekipleri, 100'den fazla kontrol noktasından geçer ve ortaya çıkan sorunları belirler ve çözerSite yayınlanmadan önce, ekibinizin SOLİD çalışmasına katılabilmesi için bir geliştirme sunucusunda özel olarak barındırılır.


CMS Eğitimi + Lansman Canlı yayına hazırlanmak

CMS eğitimi, gelişen bir e-ticaret işi yürütmeye hazır olmanızı ve ürün eklemekten indirim uygulamaya ve iadeleri yönetmeye kadar her şeyi halletmenizi sağlar. Her şey yolunda olduğunda, lansman zamanı - ve satışlar başlasın.

e-Ticaret Tasarımı Deneyim odaklı tasarımla akılda kalıcı pazar yerleri ve güçlü satış kanalları oluşturmak .

Özel deneyimler oluşturmak, müşterilerin kalbini kazanmanın ve pazar payını ele geçirmenin anahtarıdır. Doğru ürünler, tasarım, özellikler ve markalaşma bir araya geldiğinde, kullanıcıların takılmak için daha fazla bahanesi ve satın almak için daha fazla nedeni olur.

17 yılı aşkın süredir yüksek performanslı web siteleri tasarlıyoruz ve e-ticaret siteleri uzmanlığımızın merkezinde yer alıyor. Benzersiz deneyimler sunan, satın alımları artıran ve kullanıcıları tekrar tekrar geri getiren stratejik, çekici tasarımlar oluşturmaya odaklandık.

Yeni bir görsel kimlik, mesajlaşma ve yeni bir kullanıcı dostu
e - ticaret sitesi ile Sağlıklı Tatlandırıcılar memnun olmaya hazır.

Örnek olayı görüntüleyin
E-Ticaret web sitesi tasarımında önemli olan nedir

Ürün satmak için kullanıcılarınıza markanızı satmanız gerekir. Kullanıcıları satın almaya yönlendirmek, kim olduklarına, ilgilerini neyin sürdürdüğüne ve neden dönüşüm sağladıklarına daha yakından bakmak anlamına gelir.

İzleyici içgörüleri. İnsanların paralarını nereye harcayacakları konusunda tonlarca seçeneği var. Eğiterek, sorunları çözerek ve kullanıcı itirazlarını karşılayarak, işinizi en iyi seçenek haline getirirsiniz.

Deneyime dayalı tasarım. Günümüz e-ticaret ortamında, kullanıcı deneyimi her şeydir. Müşterilerin daha seçici hale gelmesiyle, ikna edici bir kullanıcı deneyimi güçlü bir farklılaştırıcıdır.

Satın alma kolaylığı . Karmaşık ve kafa karıştırıcı deneyimler satışları masaya bırakır. Kullanıcılar ürün sayfasından ödeme aşamasına yalnızca birkaç tıklamayla ulaşamazlarsa, başka bir yere bakmaya başlarlar.


E-Ticaret

Copyright © 2021 Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Sahibiata Mah. Başarali Cad. Kurşuncular Sk. Ulusoy İşhanı No:22 Meram/KONYA

05061211424 - bilgi@ibdaimedya.com