İbdai Medya ve Reklam Hizmetleri

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

  Sosyal medya pazarlamacılığı Sadık takipçiler bulmak ve güvenilir markalar oluşturmak için veri, içeriktasarım ve stratejiden yararlanıyoruz.

  Sosyal medyada çok fazla değişiklik ve hızlı. Algoritmalar güncellenir, kullanıcılar platformları değiştirir ve yeni özellikler ortaya çıkarak       insanlara ulaşmayı ve sadık bir takipçi kitlesi oluşturmayı zorlaştırır.

  Ancak bu sosyal bir dünya ve işletmeler buna ayak uydurmalı. Doğru kanallarda marka bilinci oluşturma, içerik ve stratejik dağıtım birlikte   çalıştığında, sosyal medya inanılmaz büyüme için bir motor haline gelir.

  Solid Medya, bir sosyal medya ajansından daha fazlasıdır. Yetenekli stratejistler, metin yazarlarıtasarımcılar ve ücretli medya uzmanlarından oluşan ekibimizden yararlanan Solid Medya, ilgi çekici ve tıklamaya değer sosyal medya deneyimleri yaratmak için uzmanlık sunar.

Sosyal bir takipçi kitlesi oluşturmak ve kitlenizin ilgisini çekmekkanal uzmanlığıstratejik düşünme ve ilişkiler kurma becerisi gerektirir. Güçlü bir sosyal medya ortağı şunları sağlar:

Çok kanallı pazarlama deneyimi. Sosyal platformlar gelişmeye devam ettikçe, markaları yeni fırsatlara açıyorlar ve eski en iyi uygulamaların kapısını çarparlar. Bir sosyal medya ajansı, her sosyal kanaldaki en son ve en iyiyi bilmiyorsa, sizin yararınıza yenilik yapamaz.

İçerik geliştirme yetenekleri. İçerik, insanların işletmenizle ilgilenmesini sağlar. Ancak içerik müşterilerde yankı uyandırmazsa veya doğru platformda dağıtılmazsa, hedef kitleniz yardımbilgi ve eğlence için başka bir yere gidecektir.

Veriye dayalı karar verme. Veriler, hedef kitleniz ve içeriğiniz hakkında bilgi verir. İşler iyi gittiğinde, veriler işletmenizin doğru yolda ilerlemesini sağlar. Ancak veriler işletmenizi yeni bir yöne işaret ederse, yalnızca hızlı bir şekilde uyum sağlayabilenler bir markanın sürüklenmesini önleyecektir.

Lütfen bizi bırakmayın ( daha verecek çok şeyimiz var... )
Elde edilen sonuçların,
çözülen zorlukların ve memnun kalan müşterilerin yer aldığı kataloğumuzu keşfedin .

Markanızı sosyal medyada büyütme hakkında bizimle konuşun.


Sosyal Medya Danışmanlığı

Copyright © 2021 Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Sahibiata Mah. Başarali Cad. Kurşuncular Sk. Ulusoy İşhanı No:22 Meram/KONYA

05061211424 - bilgi@ibdaimedya.com