İbdai Medya ve Reklam Hizmetleri

Web Tasarım

Web Tasarım

Yaratıcı web tasarım hizmetlerimiz veya internet sitesi tasarım hizmetlerimiz işletmenizin İnternet pazarındaki imajını yeniden keşfetmenize yardımcı olabilir. Uzmanlığımızla birlikte sunduğumuz stil ve teknolojinin harmanlanması, işletmenizin Web'de başarılı olmasını sağlar.

İBDAİ, benzersiz, üst düzey web tasarımları, baskı ve multimedya yaratmada uzmanlaşmıştır. Yetenekli kadromuz, beklentilerinizi aşan ürünler sunmak için sürekli çaba göstermektedir. Amacımız sizi tarzınızla öne çıkarmak ve hatırlanmanızı sağlamaktır.

İBDAİ'de web sitesi tasarımının aşağıdakilere odaklanması gerektiğine inanıyoruz:

Web Sitesinin hedef kitlesinin ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini dikkate alın
Hedef kitlesinin demografisine uygun bir şekilde grafik öğeleri kullanın
- Bir Web Sitesinin ana mesajını tamamlayın
- Site genelinde tasarımı güçlendirmek için birleştirici öğeler kullanın
- Web sitesine ve dernek sahiplerine güven verinWeb Tasarımı İş Hedeflerinize Ulaşmaya Odaklı: İş dünyasındaki her şey gibi, karar vermek genellikle yatırımın geri dönüşüne bağlıdır. Amacınız daha fazla gelir elde etmek, daha fazla müşteri edinmek veya kar marjlarını artırmaksa, İBDAİ entegre pazarlama yaklaşımı sizi hedefinize ulaştırabilir. İBDAİ yalnızca web tasarımıyla ilgili değildir; Kendimizi İnternet Çözümlerine adadık. 

E-ticaret: İhtiyaçlarınıza uygun e-ticaret çözümleriyle ürünlerinizi çevrimiçi olarak satın. Ürünleri ekleyin, fiyatları güncelleyin ve içeriğinizi kolay ve etkili bir şekilde yönetin. E-ticaret çözümlerimiz, şirketinizin çevrimiçi olarak kolayca ödeme almasını sağlamak için paypal veya ödeme işleyici ortaklarımızdan biri ile entegre edilebilir. KARGO ve SANAL PAZAR YERLERİ dahil tüm büyük nakliye şirketleriyle entegrasyon sunuyoruz. E-ticaret çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

İçerik Yönetimi (CMS) Odaklı Çözümler: Müşterilerimizin web sitelerindeki çoğu içeriğin kolayca değiştirilebilmesine her zaman erişmeleri gerektiğine inanıyoruz. Doğru içerik yönetim sistemi, size ve personelinize düzenli olarak değiştirilmesi gereken içerik üzerinde kontrol sağlamanıza yardımcı olabilir. Html.spaceman-support bilmenize gerek kalmadan Blogunuz, Haberleriniz, Fotoğraflarınız, Videolarınızdaki her şeyi kolayca yönetin

Destek: Sorunuz mu var? Bir e-posta kurmanız mı gerekiyor? Web sitenize içerik eklemeniz mi gerekiyor? Bir işletmeyi yürütmenin yeterince zor olduğunu biliyoruz ve web sitenizi yönetmek için gerekli araçlara sahip olsanız da, gün içinde her zaman vakit yoktur. Her aylık ihtiyaca uygun destek paketleri sunuyoruz. Gününüzde yeterli zaman olmadığında bu güncellemeleri yapmanıza yardımcı olalım.

 


Web Tasarım

Copyright © 2021 Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Sahibiata Mah. Başarali Cad. Kurşuncular Sk. Ulusoy İşhanı No:22 Meram/KONYA

05061211424 - bilgi@ibdaimedya.com