İbdai Medya ve Reklam Hizmetleri

Web Yazılım

Web Yazılım

Hem kanıtlanmış hem de pratik Web Geliştirme
İBDAİ MEDYA, hem kanıtlanmış hem de pratik olan web geliştirme teknolojilerini kullanır. Bugün piyasada bulunan seçeneklerle, ihtiyaçlarınız için en iyi olanı belirlemenize yardımcı olabiliriz. İBDAİ MEDYA'da misyonumuz web geliştirme sürecini sizin için kolaylaştırmaktır: müşterilerimizin barındırma, e-ticaretiçerik yönetimi ve pazarlama için doğru araçları seçmelerine yardımcı oluyoruz.

Özel İnternet uygulamalarına ihtiyaç duyan işletmeler web geliştirme çözümlerimizi kullanır. Şirket içi web geliştirme uzmanlarımız bilgilidir ve günümüzün en son web teknolojileri konusunda iyi eğitilmiştir. Bir Web sitesi geliştirme projesi, başarılı bir şekilde gerçekleştirilecekse ayrıntılı planlama gerektirir. Planlama süreci - fikir alışverişi, seçenekleri tartma, sorumlulukları paylaştırma - web projesine dahil olan tüm tarafların ortak bir hedef doğrultusunda çalışmasını sağlar. Sürecin anahtarı, Web sitesinin amacının ve hedef kitlesinin belirlenmesidir. Bu bilgi; stil, yapı ve teknoloji hakkındaki kararları doğrudan etkiler. Nihayetinde, bir Web Sitesini kodlamak için kullanılan teknoloji seçimi, büyük ölçüde Web sitesi için gereken işlevselliğe ve sitenin gelecekteki olası geliştirme ihtiyaçlarına bağlıdır.
                                       Web Geliştirme Metodolojimiz

Günümüzün dinamik pazarında, şirketinizin en güncel İnternet teknolojilerine erişiminin olması çok önemlidir. Web geliştirme çözümlerimiz, iş süreçleriniz düşünülerek geliştirilerek işletmenizin daha sorunsuz ve verimli çalışması için bir araç sunar. Şirketinizin çevrimiçi altyapısının güvenli olmasını ve verimli çalışmasını sağlamak için önlemler alıyoruz.


Web Yazılım

Copyright © 2021 Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Sahibiata Mah. Başarali Cad. Kurşuncular Sk. Ulusoy İşhanı No:22 Meram/KONYA

05061211424 - bilgi@ibdaimedya.com