İbdai Medya ve Reklam Hizmetleri

Kurumsal Firma Sitesi V15

Kurumsal Firma Sitesi V15

Kurumsal Firma Sitesi V15


Site Demo Panel Demo

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

NAKİT ÖDEME
KREDİ KARTI
HAVALE / EFT
BİTCOİN
ELDEN TAKSİT

Whatsapp Bilgi

Hızlı Sipariş

Alan Adı Lisansı

Kurumsal Firma Sitesi V15

Listelenmekte Olan Ürünümüz İBDAİ MEDYA Güvenlik Sistemi Tarafından LİSANSLI Korumalı Üründür. Paket Sistemlerimiz TEK ALAN ADI Lisanslama ile Satışı Mevcuttur. Satın Aldığınız Tüm Paketlerimiz 3 YIL Süresince Destek ve Kurulum Hizmeti ÜCRETSİZ Olarak Verilmektedir. Yazılımlarımızın Tamamı AÇIK KAYNAK Kod Sistemine Sahip Olup Tema Koruma Amacı İle Sadece Sistem Dosyaları Şifrelidir.

SİTE DEMO | PANEL DEMO

Tema Açıklaması

Web Paketimiz Tüm Sektörlere Uyum Sağlamaktadır.  Demo Sistemler ve Paket İsimleri Formaliteden Verilmiş Olup Tüm Hizmet, Üretim ve Tanıtım Sektörlerine Uyumludur. Temamız LİNUX Tabanlı, Php 7.3 ve MySql Tabanlı Tüm Sunucu (Hosting) Hizmetlerinde Aktif Olarak Çalışmaktadır. Web Site Teması Satın Alma ve İşlem Sırası Aşağıdaki Gibi Yürütülmektedir.

- Tema Satın Alma İşlemi Sağlanır.
- Tema İçin Bir Alan Adı (Domain) Lisansı Belirlenerek Firmamıza Bildirilir.
- Lisansı Alınan Alan Adı (Domain) Hizmetinize Bağlı Sunucu (Hosting) Bilgileri Firmamıza İletilir veya Firmamızdan Yeni Bir Hosting Hizmeti Kiralanır.
- İlk Üç Maddenin Sorunsuz Yerine Getilmesi Sonrası 24 Saat İçerisinde Temanızın Boş Demo Hali Sisteminize Yüklenerek Firmamız Tarafından Test Edilir.
- Demo Test Yayını Sonrasında Talebinize Göre Web Site İçeriklerinin Giriş İşlemleri Sağlanır.
- Kurulum, Test ve İçerik İşlemleri Sonrasında Yönetim Paneli Bilgileri E-Posta Yoluyla Sizlere Teslim Edilir.
- Teslim Sonrası 10 YIL Geçerli Garantili Temanızı İstediğiniz Zaman Firmamızdan Destek Alarak Kendinizin Ekleme/Çıkarma İşlemlerine Devam Edebilirsiniz.

Bu Temamızın Demo Yayını Tamamen Gerçek Web Sitesi Kurulumunun Aynısı Olup Teklif Edilen Ücrete Demo Yayında Görmüş Olduğunuz Tüm Modül, İçerik Yapısı ve Yerleşim Düzenlemesi Dahildir. Demo Yayında Olmayan Ek İstekleriniz +Ücret Karşılığında Pakete Dahil Edilebilir. Satın Almış Olduğunuz Temanızda Sınırsız Erişimli, Full Türkçe Yönetim Paneli Teslim Edilecektir.Tema Uyumlu Sektörler

Metal çelik Sanayi -  Makina Sanayi  - Mobilya Sanayi - İnşaat dekorasyon - Turizm ve Seyahat - Tekstil - İnşaat - Ambalaj Sanayi - Moda ve Giyim - Taşımacılık ve Lojistik - Kımya Sanayi - Boya Sanayi - Otomotiv Sanayi - Elektrik - Reklam - Emlak - Para ve Menkul Kıymetler - İnternet Hizmetleri - Eğitim - Endüstriyel - Güzellik ve Bakım - Bilgisayar ve Yazılım - Elektronik - Holdingler - Alışveriş - Ev ve Yaşam - Lastik ve Kaucuk Sanayi - Finans - Yatırım - Sigorta - Isıtma ve Sogutma Sanayi - Gıda ve İçecek - Orman Ürünleri - Cevre ve Su - Plastik Sanayi - Sağlık - Hizmet - Güvenlik ve Savunma - İthalat - İhracat - Ticaret - Tarım - Hayvancılık - Ofis ve Kırtasiye - Deri - Cam - Porselen - Seramik - Basın ve Yayın - Fuar - Toplum Kuruluşları - Takı ve Mucevherat - Jeoloji - Sanat ve Kültür - Kagıt Sanayi - Yapsat ve İnşaat - Enerji - Maden - Dogal Kaynak - Spor - Elektronık Sanayi - Denızcilik

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

image description

Dernek & Belediye V6

Web Paketleri
image description

Hukuk Ve Avukat Sitesi V2

Web Paketleri
image description

Güzellik Salonu Web V2

Web Paketleri
image description

Otel Sitesi V6

Web Paketleri
image description

Emlak Teması V3

Web Paketleri
image description

Kişisel Web Site V1

Web Paketleri
image description

Kurumsal Firma Sitesi V15

Web Paketleri
image description

Teknik Servis Sitesi V1

Web Paketleri
image description

Tekstil Sitesi V1

Web Paketleri
image description

B2b Sistemi V1

Web Paketleri

Copyright © 2021 Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Sahibiata Mah. Başarali Cad. Kurşuncular Sk. Ulusoy İşhanı No:22 Meram/KONYA

05061211424 - bilgi@ibdaimedya.com